2015 H&M Ayakkabı Modelleri

Kalitesi ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir olması ile bayanların ayakkabı seçimlerini gerçekleştirdikleri H&M mağazalarında 2015 yılının yeni sezon ayakkabıları yayınlandı. Birbirinden şık ve güzel ayakkabılardan oluşan yeni sezon katalogunu tanıtan H&M tasarımcıları en güzel ayakkabı modelleri ile bu yıl dikkat çekici olmanızı sağlayacak. Fikr-i Kadın moda ekibi olarak sizler için H&M katalog çekimlerindeydik ve işte o şahane 2015 H&M ayakkabı modelleri;

HM Ayakkabı Modelleri
HM Ayakkabı Modelleri

2015 H&M ayakkabı modelleri arasında ilk olarak sizlere günlük hayatta tercih edebileceğiniz babetleri tanıtmak istiyoruz. Her kombine ayak uyduran ve rahatlığı ile çok tercih ettiğimiz babetler 2015 H&M ayakkabı katalogunda süslü çeşitleri ile dikkatimizi çekiyor. Dantel işlemeler, renklerin cümbüşü ve taş süslemeler ile hazırlanan H&M babet ayakkabıları sadece 59 lira gibi uygun fiyatı ile de bu sene alınmaya değer.

HM 2015 Bayan Ayakkabı Modelleri
HM 2015 Bayan Ayakkabı Modelleri

H&M 2015 ayakkabı modellerinden bir diğer çeşit ise topuklu ayakkabılar olacak. Gerek platform topuk, gerekse de yüksek topuk olarak karşımıza çıkacak olan H&M 2015 bayan ayakkabıları genellikle gösterişli olmak isteyen bayanlara hitap edecek. Hemen hemen tüm ayakkabılar parlak renklere sahip olacak iken yine üzerinde yer alacak taş ve dantel işlemeleri ile göz kamaştıracak.

2015 HM Ayakkabı Modelleri
2015 HM Ayakkabı Modelleri

H&M 2015 ayakkabıları arasında son olarak ilgi görecek modellerden biri de dolgu topuk ayakkabılar olacak. Genellikle orta yaşlı bayanlar tarafından tercih edilmesine rağmen son yıllarda genç kızlarda kombinlerinde dolgu topuk ayakkabılara yer verir iken H&M tasarımcıları da her yaşa uygun dolgu topuk ayakkabı modelleri ile dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here